سفره یک بار مصرف

  • سفره یکبارمصرف ساده

در طراحی و تولید سفره یکبار مصرف ساده از هیچ طرح و نقشی استفاده نمیشود و بیشتر برای مناسبت های معمولی و خودمانی کاربرد دارند. قیمت این سفره ها نسبت به سایر سفره ها ارزان تر است. برای کسانی که به دنبال ارزان ترین سفره یکبارمصرف هستند،خرید سفره یکبارمصرف ساده توصیه میشود. برای تولید این نوع سفره ازمواد اولیه درجه یک پلی اتیلن و کربنات کلسیم دارای سیب سلامت استفاده میشود.

 

  • سفره یکبارمصرف مجلسی

سفره های یکبارمصرف مجلسی ظاهری بسیار جذاب و زیبا دارند و ضخامت آنها به گونه ای است که به راحتی در مهمانی و مجالس دورهمی مورد استفاده قرار میگیرند.خریداران سفره مجلسی رادرطرح ها و رنگ بندی های متنوع سفارش می دهند.

سفره های یکبار مصرف مجلسی به صورت رولی بسته بندی میشوند.در اکثر مواقع این نوع سفره رولی را به صورت متری و بدون پرفراژ تولید میکنند.زیرا در مهمانی ها معمولا ابعاد بزرگی از این سفره لازم است و وجود پر فراژ درآن ظاهر سفره را زیبا نخواهد کرد. نکته ی بسیار مهمی که در رابطه  با تولید سفره های یکبار مصرف مجلسی وجود دارد،کیفیت چاپ این محصول است. هرچه کیفیت چاپ بیشتر باشد،ظاهر سفره زیباتر خواهد بود. به طور کلی کیفیت چاپ تمام سفره های مجلسی بالاست.کارخانه های تولید کننده در اکثر مواقع کیفیت چاپ  واستفاده از مواد درجه یک در این سفره را تضمین  می کنند. این سفره ها به صورت ضد آب تولید می شوند به طوری که آب یا نوشابه در صورت ریختن روی سفره به روی فرش یامیز نفوذ پیدا نخواهد کرد.

  • سفره یکبار مصرف شیشه ای

یکی از انواع پر طرفدار سفره های یکبارمصرف که درمجالس و مهمانی ها مورد استفاده قرار

می گیرد،سفره یکبار مصرف شیشه ای است. در تولید این سفره از بهترین مواد اولیه و استاندارد های کیفی روز دنیا استفاده می شود. سفره ی شیشه ای یکبار مصرف از استحکام و مقاومت بالایی برخورداراست و به سادگی پاره نمی شود . مواد اولیه به کار رفته درترکیبات سفره شیشه ای این محصول رابه یکی از سفره های زیبا و شفاف تبدیل کرده است.اکثررستوران ها و تالار ها از سفره شیشه ای استفاده می کنند.

  • سفره کاغذی

این نوع سفره ها از نظر ضخامت شبیه به سفره های ضخیم می باشند یک لایه از جنس دستمال کاغذی وپوشش آن بایک لایه پلی اتیلن طرح دار علاوه بر ظاهر جذاب باعث استحکام پذیری و عدم نفوذ مایعات در این نوع سفره می شوند.