شروع فعالیت از سال ۱۳۹۷

گروه تولیدی پلاستینو از سال1397 با هدف تولید محصولات با کیفیت در حوزه مواد پلی اتیلن و پلاستیکی با رویکرد ارائه محصولات نو و جدید شروع به فعالیت نمود.

گروه تولیدی پلاستینو از سال ۱۳۹۷ با هدف تولید محصولات با کیفیت در حوزه مواد پلی‌اتیلن و پلاستیکی با رویکرد ارائه محصولات نو و جدید شروع به فعالیت نمود. این گروه در راستای تامین نیاز بازار‌های داخلی، کمک به چرخه تولید و افزایش صادرات غیرنفتی، و همچنین کارآفرینی و اشتغال‌زایی، همواره سعی بر آن دارد که بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات در حوزه فعالیت خود را با نگاهی جدید ودانش‌بنیان، تولید و در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار بدهد.
یکی دیگر از اهداف مجموعه استفاده از مواد زیست تخریب‌پذیر و تولید محصولات دانش‌بنیان است تا ضمن ارائه محصولات با کیفیت روند تجزیه‌پذیری محصولات استفاده شده در طبیعت با سرعت بیشتری صورت پذیرد. تضمین تداوم کیفیت محصولات تولیدی و مهم‌تر از آن بهبود مستمر کیفیت محصولات همواره اولویت اول این گروه تولیدی است.
این گروه با دارا بودن تجهیزات و دستگاه‌های به روز و مدرن قادر به تولید فیلم‌های پلی‌اتیلن از قبیل انواع سفره یکبارمصرف، انواع کیسه فریزر، انواع کیسه زباله و انواع نایلکس دسته‌دار و چاپی با بالاترین استاندارد روز می‌باشد. هیئت مدیره این مجموعه با داشتن تخصص‌های متفاوت در حوزه‌های صنعت پلاستیک، مالی و حسابداری، منابع انسانی ،سلامت و بهداشت، تیمی توانمند، آگاه و هماهنگ هستند که همواره با رصد دقیق روند تولید و فروش در صدد ارائه محصولات با کیفیت و بروز می‌باشند.
این تیم با برگزاری جلسات مستمر هفتگی، بازدید از مجموعه‌های موفق تولیدی، دعوت از متخصصان و دانشگاهیان همواره نگاهی دانش بنیان در جهت ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی دارند. همکاری با گروه پلیمردانشگاه صنعتی سهند تبریز و نیز گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در قالب بازدید دانشجویان شیمی و پلیمر از مجموعه و نیز برگزاری جلسات فنی و تخصصی با اساتید این دانشگاه‌ها همواره عامل پیشرفت و پویایی این گروه می‌باشد.